Ми – репортери на фронті та біля нього.

Frontliner – незалежне репортерське інтерактивне медіа про військовий конфлікт та гібридну війну РФ проти України.

Яка наша ідея?

Показати вам повну картину того, що відбувається – війну, військових, цивільних, соціальні настрої, проблеми і позитиви.

А саме:

  • Бути там де ми потрібні – на фронті та біля нього.
  • Подавати вам максимально вичерпний огляд подій, думок, настроїв.
  • Подавати вам інформацію інтерактивно і у реальному часі, з дотриманням журналістських стандартів.
  • Подавати інформацію через сайт та зручні для вас соцмережі – Facebook, Instagram, Telegram, Twitter, YouTube.
  • Подавати інформацію і через англомовні канали, які покажуть світу актуальну інформацію з зони військового конфлікту на сході України у реальному часі.Подавати інформацію і через англомовні канали, які покажуть світу актуальну інформацію з зони військового конфлікту на сході України у реальному часі.

Чим ми відрізняємося від інших?

Заговори щоб я тебе побачив

Інтерактивність – це одна з ключових інновацій медіа.

Замість традиційного для репортерів підходу «випадок-новина-спільне обговорення» ми будемо використовувати й відмінний підхід «питання до спільноти-реальність (проблема)-спільне дослідження-спільне обговорення».

Наші репортери завжди онлайн (якщо це дозволяє безпекова складова!). Завжди на зв’язку через Facebook та Instagram. Ми анонсуватимемо свої поїздки та теми. Таким чином ви завжди зможете запитати через репортера, тобто ви говоритимете з людиною, а не з брендом. Ви зможете уточнити. Ви зможете порадити та підказати. Ви зможете повідомити про проблему. Ви зможете реально допомогти людям, про яких ми розповідатимемо.

Які наші цінності?

Гідність людини понад усе!

  • Людяність
  • Чесність
  • Візуальність
  • Якість та глибина (вичерпність)
  • Неупередженість

Хто наразі в нашій команді?

Редакція

Це команда професіоналів, відданих принципам об'єктивності, достовірності та неупередженості. Вони працюють щодня, щоб надавати вам якісну та достовірну інформацію про події в Україні та світі.

Андрій Дубчак

Андрій Дубчак

Засновник та головний редактор Frontliner. Фотограф, відеограф, фотожурналіст, воєнний кореспондент. Перший стрімер Євромайдану, зняв ключові події Революції Гідності, включаючи трагічні дні 18-20 лютого 2014 року.
Єлизавета Ковтун

Єлизавета Ковтун

Генеральна директорка. В команді Frontliner з лютого 2022 року. Головна ціль – вижити у творчому безладіі та війні.
Дмитро Баркар

Дмитро Баркар

Редактор. У журналістиці з 1995 року. Працював у регіональних, національних та міжнародних медіа кореспондентом, ведучим програм та редактором. В команді Frontliner з 2023 року.
Михайло Палінчак

Михайло Палінчак

Більдредактор медіа Frontliner з 2023 року. Фотографувати почав у 2008 році. 3 2014-го по 2019 роки ― офіційний фотограф Президента України. Засновник платформи Untitled (www.untitled.in.ua), присвяченій українській фотографії. Співзасновник спільноти “Українська вулична фотографія” ― платформи для популяризації, дискусії та обміну досвідом у сфері вуличної фотографії в Україні. Участник PEN Україна з 2022 року. Фотографії Михайла зберігаються в приватних та музейних колекціях.
Катерина Прохода

Катерина Прохода

Керівниця цифрової комунікації. З початку 2024 у команді Frontliner. Ініціаторка, авторка та фотографка проєкту «Тіні полону». Також працювала керівницею проектів у секторі громадських послуг у Фонді розвитку Маріуполя, координувала проект "Вакцинація: як це працює", була менеджеркою з комунікацій ГО "Вектор прав людини".
Анна Старовойт

Анна Старовойт

SMM-менеджерка. В команді Frontliner з листопада 2024 року. Членкиня Наукового товариства Факультету Журналістики Київського Столичного Університету ім. Бориса Грінченка. Також залучена до організації благодійних літературних вечорів. Працювала SMM-менеджеркою у волонтерській організації “Толока”.
Олена Шаргородська

Олена Шаргородська

Перекладачка. Співробітниця IT департаменту фундації, що займається науковими дослідженням у місті Нью-Йорк (США). Також мала досвід роботи у міжнародних компаніях.
Катерина Саєнко

Катерина Саєнко

Перекладачка. Закінчила Навчально-науковий інститут журналістики Київського національного університету ім. Т.Г.Шевченка. Пріоритет у роботі: все, що пов’язано з військовою справою та розслідуванням воєнних злочинів. Цікавлюсь арабською мовою, подіями на Близькому Сході. Авторка публікацій для українських та іноземних видань. Нині працюю як тил для репортерів – відбиваю атаки іноземців, що перекручують інформацію про Україну.
Вікторія Романовська

Вікторія Романовська

Асистентка генеральної директорки. Мала досвід роботи у міжнародних та українських компаніях, і тепер ці навички стають у нагоді в роботі з творчою частиною команди Frontliner. Студентка НМУ ім. О. О. Богомольця. Головна мета – полегшувати виконання великих задач.
Діана Демчишин

Діана Демчишин

Фінансова менеджерка. Досвіду у сфері фінансів від 2016 року. До команди Frontliner доєдналась у лютому 2024 року. Контроль цільового використання грантових коштів, формування фінансової звітності для грантодавців. Прагне стати справжнім фінансовим гуру.
K&K Consulting

K&K Consulting

Юридична компанія. Впродовж всього існування Frontliner допомагає у веденні і вирішенні бухгалтерських та юридичних питань.

Наші автори

Познайомтеся з нашими авторами – талановитими журналістами, які створюють змістовні та захоплюючі матеріали для вас. Кожен із них має унікальний стиль та досвід, що дозволяє нам висвітлювати широкий спектр тем і надавати вам різносторонній погляд на важливі події та питання.

Познайомитися з авторами

Є багато інших людей, які допомогли проєкту порадою, внеском, перекладом, поширенням. Незабаром тут буде перелік тих, хто допоміг донейтом на Спільнокошті. Щиро дякуюємо вам усім!

Звідки у нас гроші?

Потрібну для старту суму ми зібрали з двох частин.

Перша, це донейти небайдужих людей на Спільнокошті.

Друга, це грант від Міжнародного фонду «Відродження», який є партнером проєкту Frontliner.

Цих грошей нам вистачає на придбання комплекту початкової техніки (фото, відео, монтажний ноутбук), на аренду авто, та на перші місяці роботи.

Ми додали до проєкту і чимало своєї техніки, але для перспективи цього недостатньо. Ще потрібно – додатковий комплекти фото-техніки, лінзи, hi-zoom камера, нічна камера, флешки, диски. Потрібен незалежний супутниковий інтернет-зв’язок на випадок, якщо…. Про масштабну ескалацію бойових дій краще не думати, але цю вірогідність треба враховувати теж.

Ми будемо частково монетизуватися, аби спробувати відбити витрати на роботу проєкту.

І будемо вдячні за донейти!

Підтримайте нашу польову роботу та проєкт!

Ви можете зробити свій внесок у розвиток нашого медіа через сервіси:

Послуги фіксерів від Frontliner

Кореспонденти Frontliner готові надавати послуги фіксерів – супроводу іноземних колег, пошуку цікавих історій, перекладу, допомоги з оформленням прес-карт та написанням маршрутних листів, комунікації з прес-службою бригад тощо.

Ми вільно володіємо розмовною англійською, і будемо раді допомогти медійникам із інших країн висвітлити проблеми та історії російсько-української війни.

Домовитися про співпрацю